وزرا

گروه صنعتی وزرا

گروه صنعتی وزرا

گران نیست ولی گرانبهاست !

گروه صنعتی وزرا ، با تکیه بر مهندسین طراح خود ، محصولات روشنایی و دکوری در سبک های مختلف ، طراحی و اجرا و در خط تولید خود قرار میدهد . این مجموعه روزانه بالای 200 دستگاه محصول ، تولید و به بازار عرضه مینماید .

 

داستان شروع ما :

لوستر وزرا از سال 1372 با تولید لوستر های فرفورژه مشکی شروع به کار کرد. در ابتدای امر این مجموعه در کارگاهی کوچک شروع به طراحی و تولید انواع روشنایی کرد که متوجه محبوبیت محصولات خود در بازار شد . ما از ابتدا به اصل کیفیت و قیمت و مشتری مداری اهمیت ویژه ای دادیم که شما هم اکنون میتوانید این سه اصل را در مجموعه ما به وضوح مشاهده نمایید .ما توانستیم علاوه بر تولید لوستر های فرفورژه به تولید محصولات روستیک چوبی هم دست پیدا کنیم . همچون سال های گذشته در این عرصه نیز موفقیت های بسیاری بدست آوردیم . اما با توجه به نیاز بازار سال ها بعد این دسته محصولات را از خط تولید خود خارج نمودیم .

این مجموعه ، با هدف بدست آوردن بازار سراسر ایران و رقابت در عرصه بین الملل ، توانست با تولید لوستر فانتزی ، محصولات انگلیش هوم ، در سبک فلز های سفید، به موفقیت های والایی برسد . هم اکنون تمامی این محصولات در سایت ما موجود میباشد و میتوانید بصورت آنلاین مشاهده و خرید نمایید .

ما علاوه بر سبک روشنایی فانتزی تولید لوستر مدرن و روشنایی مدرن را شروع کردیم . جالب اینجاست که اعتبار و تجربه ما در این زمینه توانست به سرعت تولید و تعداد محصولات و حتی فروش این محصولات جدیدمان کمک شایانی کند . حال ما با اضافه نمودن محصولات شمعدانی و ظروف در سه سبک لوستر های فانتزی و لوستر های مدرن و محصولات دکوری بصورت حرفه ای با تیمی بیش از شصت نفر به تولید و عرضه محصولات بپردازیم .

 

مطبوعات و جوایز


میخواهید با ما تماس برقرار کنید ؟ کلیک کنید .

بازگشت به بالا

بازگشت به صفحه اصلی